| Adynutza3940 a întrebat:

Buna TPU...Am nevoie de idei ce i-as putea cumpara celei mai bune prietene a mea de ziua ei?

Răspuns Câştigător
| secret093 a răspuns:

Pai daca e cea mei buna prietena a ta, inseamna ca o cunosti foarte bine, si totusi de ce apare aceasta intrebare?
Poti sa ii cumperi o bratara de argint, sau un ceas. Totodata poti sa ii cumperi o bluza\tricou si sa ai si tu unul la fel. Bijuterii, parfum, farduri big grin te descurci tu, doar suntem fete big grin
funda?

| Adynutza3940 explică (pentru secret093):

Sunt membru nou, nu am nici o sapt de cand mi.am facut cont.cum se da funda, daca nu te superi?

7 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Cumpara-i exact ce ti-ai dori sa primesti de ziua ta, alege cadoul cu drag, fara sa te zgarcesti, ca pentru tine.

| fuzzer a răspuns:

O carte.
un tablou.
o camasa.
o bluza.

Ceva ce-i place mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un tricou ce conține o poză cu voi două. Nu e scump. Îl poți comanda și personaliza pe acest site:

http://www.google.ro/......http?/aclk

| yumary a răspuns:

Pai...
-o esarfa
-un urs mare de plus
-o cana cu un mesaj de genu "Pentru cea mai buna prietena"
-o bluza draguta
- bratara
-o rama detablu in care sa pui o poaza cu voi 2
-un parfum
- un CD cu cantaretul\cantareata preferatahappy
Depinde si de bugetul de care dispui love struck
Bafta la cumparat big grin

| yumary a răspuns (pentru yumary):

- o rama de tablou in care sa pui o poza cu voi 2 * scuze de greseala

| Adynutza3940 explică:

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri! mi.ati fost de mare ajutor