| PŞtefaniaP a întrebat:

Heii.Eu sunt mai slabuţă şi mai mică de înălţime.Ce fel de haine îmi sugeraţi să port pentru a părea mai înaltă şi pentru a părea mai plinuţă? Mulţumesc. puppy dog eyes dau fundă

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Fetele micute,asa numitele minione sunt asemuite in multe cazuri cu niste papusi mari pe care si le doresc foarte multi barbati, cu cat par mai fragile cu atat atractia este mai mare, mai irezistibila.Te sfatuiescsa nu ai nici cea mai mica ingrijorare deoarece vei avea parte de baieti exact ca celelalte prietene, colege. Despre imbracaminte cele care consideri ca-ti plac si tie, cat despre incaltaminte nu cred ca este recomandat sa porti pantofi cu tocul inalt sau foarte inalt, din cauza varstei.

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Multumesc pentru fundita, pupici si sa fii iubita si fericita.

| corbulalbrosu a răspuns:

As dori sa te cunosc id de mess misubacsi

| 456deea a răspuns:

Slabuta si mica de inaltime...de obicei asta le place la baieti.zic din experienta si eu sunt asa... 1. 55si 38 kg. pitikot am 13 ani deci cam pitica idk poarta ce iti place tocuri nu: te vor face mai slabalaughing doar la evenimente mai elegante. poarta colanti blugi haine normalee e bine sa fii pitika ai tiimp sa cresti si sa te ingrasi! cand o sa ai 18 si 1.58 sa te plangi! pana atunci ai inaltimea potrivita! pups

| Valientin a răspuns:

Pai poti purta tocuri si ceva gros pe dedesubt si dupa ceva subtire dupa cu haine normale daca vrei inaltime poarta ceva in dungi in verticala alb si negru ofera o iluzie optica care iti mai adauga 2-3-4 cm tocurile de cat le ai si pentru a parea mai plinuta mananca mai mult sa te mai ingrasi

| Poisoned a răspuns:

Mi se pare amuzant că tipele slabe îşi doresc să fie mai grase, iar tipele grase îşi doresc să fie mai slabe. laughing
Îmbracă-te cu ce-ţi place ţie, nu trebuie să arăţi într-un anumit fel. Eşti slabă, porţi purta orice.