| Anca233 a întrebat:

Ce haine mi-ati sugera pentru a parea mai grasa? Ma refer la blugi cel mai mult, sunt inalta si subtire la picioare ( in special in partea de jos a genunchilor) si nu prea stiu ce sa port.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fii slaba e un atu. Si daca cineva rade de asta, sau de tine, e doar invidios. Asa fac alti oameni, cand cineva are o relatie, sunt invidiosi, daca altul e mai slab ca ei, iar sunt invidiosi, si tot asa. Nu-ti face griji de ce cred altii. Ii roade invidia.

| Anca233 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc mult!

| User23434 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai bine slăbuță și cu o construcție mai atletica decât sa își ia câte o țâță în fața la fiecare pas mai forțat laughing)

| Anca233 explică (pentru User23434):

????

| IonutCG90 a răspuns:

Buna. Esti foarte frumoasa asa cum esti, iarta-ma dar eu asta spun. Atata timp cat pui pe tine haine de bun gust, nu sunt probleme. Sper totusi ca ti-am fost cat de cat de folos.

| User23434 a răspuns:

Poarta niște blugi mai largi și dintr-un material mai scorțos.