| anonim_4396 a întrebat:

Heii, fetelor! La ce ajuta spuma de par? Eu am parul drept si nu prea are volum, m-ar ajuta cu ceva spuma? Nu am folosit niciodata si inainte de a folosi vreau sa stiu daca parul meu ar arata mai bine.
Va multumesc anticipat! happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti da volum dar e de scurta durata. Mai bine folosesti un fixativ pentru volum. Cele de la Taft sunt bune.
Si nu ti-l face "cret". Spuma doar ajuta la fixarea coafurii, fie parul drept sau ondulat, ramane cum l-ai aranjat.

| FoundYouLover a răspuns:

Ar arata mai cret parul tau si cam atat. In rest in mod sigur nu te-ar ajuta la volum. Funda?

| Roxana0599 a răspuns:

Si eu am parul drept si spuma de par chiar nu ma ajuta deloc. Parca imi face parul mai urat in loc sa-l ajute laughing