| HeyItsDiana a întrebat:

( intrebare pentru cine stie )
Voua care perie rotativa Rowenta vi se pare mai buna? Rowenta CF9220 sau Rowenta CF9320. Nu conteaza nici diferenta de pret, de culoare etc. ma intereseaza eficienta happy

3 răspunsuri:
| HeyItsDiana explică:

Fundita la un raspuns mai detaliat daca se poate :*

| Elliewayne2000 a răspuns:

Rowenta CF9320 eu am asa ceva si mi se oare chiar foarte buna

| AndreeaStoica22 a răspuns:

Cea mai eficienta mi s-a parut ROWENTA CF9220D0. Am luat-o de pe http://perierotativarowenta.ro/ pentru sora mea si spune ca este foarte buna si nu a intampinat neplaceri.