| LoVeLy_3874 a întrebat:

Heii scumpiloor :*, se apropie Halloween`ul si as vrea sa particip la un concurs organizat de scoala mea: " Vrajitoare moderne" ..acum intrebarea mea este : ce costumatie as putea sa aleg? Nu vreau sa-mi cumpar un costum..asa din hainele mele.
Eu ma gandeam asa : am o fusta tutu` neagra,cu niste dressuri negre,cu niste pantofi negrii[ cu toc sau fara ] o bluzita neagra, un ruj rosuu', unghille negre ori rosii, nelipsita palariehee hee si o matura :d sau o rochita din dantela neagra cu dressuri, palaria si ce am scris mai sus.
Decii. vreau o parere despre tinutele de mai sus si alte pareri de-ale voastre'..link`uri ceva :*
Oricum va multumesc :* love struck

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Perfect! vei fi o vrajitoare