| iiSceneXX a întrebat:

Sunt din Oradea si am vazut pe cineva rochita ca si aceasta http://i40.tinypic.com/2s66o9c.jpg si as dori sa stiu daca nu stiti unde pot gasi.;)

2 răspunsuri:
| ஐKatsu a răspuns:

Http://bloomiful.storenvy.com/products/661365-kawaii-kitty-cat-dress [ rochia se numeste cat scrii pe google dress cat si gasesti in oradea nu stiu sigur dar poate vei intalni asa in mall dar depinde. :-?

| iiSceneXX explică (pentru ஐKatsu):

Nu e asa. E copie dupa rochia asta, dar nu e asa. Rochita de care zic eu nu are urechile. E intreaga, doar spatele transparent