| LarisaLarisa17 a întrebat:

Heii!
Tocmai mi-am achiziționat Pure Skin de la Gerocossen Crema Stop-Sebum.Intrebarea este urmatoareabig grinupa ce aplic crema trebuie sa ma clatesc sau o las sa actioneze pe timpul zilei?
Pe flacon nu scrie.
Multumesc! :*

2 răspunsuri:
| AutumnDay a răspuns:

Buna! Crema o aplici dimineata si seara. Dupa ce cureti tenul, aplici crema cat un bob de porumb pe degete, o intinzi usor pe degete si aplici pe fata, masezi usor pana intra in piele si ramane pe fata pana seara, cand cureti tenul si aplici crema dupa uscare.

| LauraHM a răspuns:

Buna! Pai cremele nu se spala, se sala sa intre in piele... dupa care nu trebuie sa le speli.