| cristeano a întrebat:

Buna Seara!
Am si eu o crema pure skin si nu stiu cum sa o aplic!
Nu are limba romana cum trebuie aplicata...
Ma poate ajuta si pe mine careva rog frumos!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Pure skin de la ce firma ca pe net is mai multe, gerovital pureskin, oriflame pure skin

| MrBrangspears a răspuns:

Pai cum sa o aplici...o intizi pe piele o lasi 2-5 minute si o dai jos...presupun ca e crema epilatoare nu?!

| cristeano explică:

E de la oriflame crema si nu e epilatoare!