| Pufuletii a întrebat:

Heii TPU ! happy . Am 13 ani si as vrea sa ma tund . Stiti vreun program care nu trebuie descarcat si puteti pune o poza cu voi , iar apoi sa va tundeti , sa va machiati etc. ? Sau poate sa fie si de descarcat dar sa nu aiba multi virusi ! happy .
Dau Funda ! happy
Multumesc anticipat .
Raspuns urgent puppy dog eyes !

Răspuns Câştigător
| sweetasalollipop a răspuns:

Taaz.com
Acolo poti sa vezi cum iti sta cu diferite coafuri, machiaje, accesorii...
sau mai poti incerca ''Diva Hair'' este la fel ca taaz
Eu zic ca astea 2 sunt foarte bune

Funda?

3 răspunsuri:
| Diixy a răspuns:

Taaz.com

| ღKimKimmyღ a răspuns:

Este ceva,"Diva Hair", care are o aplicatie unde poti sa vezi cum arati cu diferite coafuri sau poti incerca diferite machiaje. Din cate stiu nu trebuie descarcat, dar trebuie sa ai (eventual sa iti faci) cont.