| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU..am fata ovala..si parul peste umeri cu vreo 10 cm..si saten deschis..si as vrea sa ma tund..in scari cum sunt acele frizuri emo..si nu stiu ce breton..am fruntea lata..imi puteti trimite va rog. poze cu ce freza mi s-ar potrivi? Vreau sa precizez ca vreau sa fie ceva cat de cat normal..ms:*:* cel mai bun raspuns funda:*:*

4 răspunsuri:
| karrry9999 a răspuns:

Depinde daca il ai drept, dar un sfat din proprie experienta gandeste-te bine inainte sa te tunzi s-ar putea sa regreti.

| kx123 a răspuns:

Buna, eu zic sa iti gasesti tunsoarea care crezi ca te avanteajeaza, si sa ii duci frizeritei o poza. Asa ar putea sa te tunda cum vrei tu.