| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU am pistrui pe fata si cand ies la soare mi se accentueaza. peste cateva zile trebuie sa plec la mare,si nici nu vreau sa ma gandesc ce fel o sa arat la sfarsitul zilelor.o sa fiu rosie ca dracu,ce as putea face sa nu se mai accentueze sau sa dispara naibii de pe fata mea, m-am dat cu zeama de papadie o gramada si nu au disparutstraight face

Răspuns Câştigător
| anutza00dragutza a răspuns:

Este o crema pentru pete si pistrui de la farmec, care o gasesti in supermarket si am auzit multe lucruri bune despre ea?(e cam la 15 lei ). vreau si eu sa mi-o achizitionez:*

3 răspunsuri:
| baf a răspuns:

Eu zic sa porti palarie si sa folosesti o crema cu spf 50

| DianaDobritoiu a răspuns:

La Oriflame era un produs care din cate am auzit chiar functiona... Produsul e de la Bioclinic si se numeste Fluid protector de zi cu efect de estompare a petelor FPS 45 Bioclinic are pretul de 79, 99 lei... Poate daca mai astepti putin va veni si la o reducere. happy