| Koguan a întrebat:

Peste 5 zile voi merge la mare si am niste pete mari si maro pe umarul stang. Am avut cateva cosuri crescute pe sub piele si dureroase si cum am pielea sensibila, mi-au ramas pete mari si maro. Vreau sa scap de ele pana ajung la mare, caci nu vreau sa mi se accentueze de la soare. Ce e de facut?

1 răspuns:
| SimonaSimona01 a răspuns:

Fiecare om are cate o problema, nu e nimeni perfect, distreaza-te, uite de ele.La mare sunt tot felul de oameni crezi ca numai la petele tale se vor uita? Nee nici nu vor obesrva ..Cumparati un costum de baie ca sa le acoperethinking Iar tu ai invatat sa nu iti mai spargi cosurile deoarece vei face gauri ca la meteoriti.