| Euzeds a întrebat:

Heii TPU!
Nu stiu daca am pus intrebarea asta la categoria care trebuie...dar:-j
Aveti vreo idee cum se numeste culoarea asta:http://media.northjersey.com/images/0324f_Taylor+Swift+2 013_60p.jpg de blond?

Răspuns Câştigător
| Akumaki a răspuns:

Se numeste caju sau blond inchis, acelasi lucru.

| Euzeds explică (pentru Akumaki):

Multumesc.

| Akumaki a răspuns (pentru Euzeds):

Da, se numeste caju :]
Exista multe ntuantele de "blond inchis" deci mai bine spui caju :].

8 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Blond inchis

| Euzeds explică (pentru Bondarel99):

Esti sigura?thinking

| Euzeds explică (pentru Bondarel99):

Nu conteaza, multumesc.

| Bondarel99 a răspuns (pentru Euzeds):

Da,sigur,dar parul tipei e natural.Tu daca vrei sa te faci asa nu iti va iesi...

| Euzeds explică (pentru Bondarel99):

Ma,nu stiu cat de natural e pentru ca Taylor mereu isi schimba nuanta, ori mai inchis, ori mai deschis....in principiu ideea era cum se numeste culoarea.Multumesc inca o data.

| AndruşcăăăăBăăăăă a răspuns:

Acea nuanţă de păr nu este chiar naturală, deoarece se poate observa că avea şi şuviţe brunete, deci eu optez pe un blond închis, sau un stil de păr ombre! O seară plăcută!