| Silvana_Carla_1997 a întrebat:

Heii TPU! Se apropie saptamana altfel si merg la mall in tm si nu prea stiu in ce sa ma imbrac... Am o pereche de blugi cam asa :http://www.ppt.ro/Detalii/blugi-fata-cod-348b01t1/
si nu prea stiu ce bluza sa imi iau... Am niste o pereche de tensi albastrii spre verde... Ma puteti ajuta va rog? Funditaa :*!

Răspuns Câştigător
| tuGatita a răspuns:

Da..stiu ca atunci cand iesi in mall e multa lume..si vrei sa fii dintre cele mai bine imbracate persoane. Pai, ia-ti blugii (desi pentru a impresiona eu as alege pantaloni de blugi scurti, cu ciorapi negri si botine cu sau fara toc), o bluza neagra (albastra, roz, mov) mai simpla (sa nu aiba scrisuri sau sclipici etc), deasupra geaca normal laughing ca doar nu te duci sa ingheti de frig, iei o esarfa colorata, sa aiba si verde ca tenesii, o geanta tip postas si gata. poti pune si o bentita in par. PS: ieri la mall am purtat blugi deschisi la culoare, tenesi roz, geanta albastra, geaca maro si esarfa roz..plus camasa mov care iesea de sub geaca laughing deci.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Păi te îmbraci cât mai comod, blugi, o bluză şi teneşi, e foarte bine aşa.
Te pup!

| RalucaSixx a răspuns:

Heya, pai trebuie sa fi comoda in primul rand, nu mergi la o prezentare de moda, deci. laughing oricum, daca ai tenisi albastri, ai putea sa iti iei o bluza albastra simpla, si daca acei tenisi albastri nu merg cu gheaca, i-ati alti tenisi, big grin deci, ai putea in definitiv sa iti iei doar o bluza albastra cu un imprimeu dragut, si o esarfa de culoarea gheci.

| Silvana_Carla_1997 explică:

Mai astept pareri kiss