| Anonim232323 a întrebat:

Ma puteti ajuta, pentru ca nu stiu cum sa ma mai imbrac. Mentionez ca am blugi albastrii, verzi, rosii, maronii. N u stiu cu ce sa-i asortez. ( Mentionez ca sunt baiat si am 13 ani )

7 răspunsuri:
| Rorro_Mexicanos_1985 a răspuns:

Asorteaza blugii care sunt doar albastrii (ceilalti nu sunt "blue" jeans) sunt red, green... jeans... deci Bluejeans cu haina de piele neagra si pantofi negrii de piele pentru acest sezon, o camasa alba si o bentitza subtire alba la gat in loc de cravata.

| Melymonade a răspuns:

Geacâ de blugi?

| helenka a răspuns:

Te poti imbraca intr-o camasa alba si sa-ti iei blugii rosii. sper ca te-am ajutat:d

| YuukiDream a răspuns:

Pai ai putea sa-ti iei blugii verzi, un tricou negru si peste, o bluza de trening alba, fara sa o inchei (sau o camasa alba descheiata peste tricou, sa o porti ca pe o jacheta). Cu blugii albastri merge orice, iei si tu o bluza, un tricou de prin dulap. Cu cei rosii poti lua un tricou negru, alb, rosu sau verde si peste o bluza de trening care sa o inchei, dar nu de tot. Pentru cei maronii poti folosi ideile care ti le-aam dat deja, asortezi culorile. Succes!

| andreeaursi a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic, nu sunt baiat dar incerc sa te ajut! Pai cei albastrii poti sa-i asortezi la un tricou alb sau negru.Cei verzi la un tricou albastru rosu galben sau portocaliu(depinde ce ai). Cei rosii la tricou alb sau negru. Cei maronii la galbensi alb si culori inchise! Sper ca te-am ajutat!