| myreluca12 a întrebat:

Heii TPU. va rog sa ma ajutati si pe mine cu ceva.banuiesc ca toate fetele stiu de masca cu miere si lapte...auzind cat e de buna am incercat si eu am pus 2 linguri de lapte si 2 de miere si am amestecat doar ca.NU MI-A IESIT NICI O PASTA. era lichid si doream sa va intreb.asa trebuie sa fie lichid sau am gresit eu cu ceva? MULTUMESC FOARTE mult kiss

Răspuns Câştigător
| Andreea14Bianca a răspuns:

Deci daca ai pus 2 de lapte si doua de miere, ar fi trebuit sa iti iasa ca o pasta. Dar e ok si daca e mai lichida. Are exact acelasi efect happy