| oOSmileoO a întrebat:

Heii tuturor vreau sa va intreb de unde pot sa cumpar bigudiuri flexibile din constanta(la un pret nu foarte piperat ca nu vreau neaparat de firma sau profesionale)

Răspuns Câştigător
| AddaSunnii a răspuns:

Încearcă pe site-ul ăsta: www.cupio.ro/com, nu mai stiu exact daca e ro sau com. Cauta cupio pe google, sigur gasesti. Eu mi-am luat roz, sunt mai subtiri dar sunt incredibile...de cand le-am luat doar cu ele ma fac..nu sunt scumpe, comanda-ti, cel mai bine e
așa. Baftă :*