| Predator30 a întrebat:

Am si eu o nehotarare, vreau sa fac un tablou, sa inramez o poza cu mama mea cand era ea tanara si nu stiu ce sa fac oare se bucura daca o inramez pe aceea, o sa ii placa sau ar prefera una cu toata familia? astept sfaturi, multumesc tuturor celor ce ma ajuta, O zi buna!

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Eu zic ca este suficient, iar tabloul il poti da si cu alta ocazie, nu trebuie sa fie o ocazie speciala.
De dragul celor pe care ii iubim, simtim sa face deseori cate o mica atentie.
O seara buna happy

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Cred ca orice cadou venit din partea ta o va incanta...
Daca ai buget, le poti face pe ambele, daca nu, cea cu toata familia ar fi perfecta.
O zi buna sa ai happy

| Predator30 explică (pentru caramela):

I-am luat o floare in ghiveci,un lantisor cu pandantiv+cercei si nu stiu ce sa fac cu tabloul,cel cu familia e mai greu de facut fiind si o poza mai mare si costa mai mult,iar ceea cu ea singura e mult mai simplu si va fi o poza de birou,problema mea este ca nu stiu daca e ceva frumos,adica nu stiu poate fi acesta un cadou, un tablou cu ea, ca si eu mi-as fi dorit sa-i fac unul cu toata familia dar m-am trezit tarziu si din pacate trebuie sa renunt la el dar il voi face alta data, astept sfat din partea Dvs, va rog sa stiu sa-i fac tabloul cu ea sau nu isi are loc tabloul pentru ziua ei? Va multumesc

| Predator30 explică (pentru caramela):

Asa este, ai mare dreptate, m-ai ajutat enorm de mult, iti multumesc si iti doresc multa sanatate, fericire si toate cele bune tie si familie,
O seara buna!

| caramela a răspuns (pentru Predator30):

Eu zic ca este suficient, iar tabloul il poti da si cu alta ocazie, nu trebuie sa fie o ocazie speciala.
De dragul celor pe care ii iubim, simtim sa face deseori cate o mica atentie.
O seara buna happy