| xgeanina a întrebat:

Vreau sa invat sa merg pe tocuri, cum sa fac asta intr-o luna, am niste pantofi de 12 cm cu tocul cam subtire, au platforma si imi sunt putin mari si nu pot sa merg cu ei, am pus vata in ei dar degeaba, nu pot sa fac niciun pas, ca sa merg cu ei trebuie sa ma tin de cineva laughing si ma dor foarte tare picioarele cand sunt incaltata cu ei. Ce sa fac in cazul asta? Funditta

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ai mai mers pe tocuri, iar acum vrei direct pe 12 cm, nu ai sa reusesti in veci. Plus platforma! Si fara tocuri e greu de mers pe platforma. Iar daca iti sint si mari...
In cazul asta, trebuie sa te obisnuiesti treptat cu tocurile. Incepe cu cele mici, apoi mai inalte si tot asa. Daca vrei sa reusesti intr-o luna, va trebui sa renunti la orice incaltaminte fara toc si sa faci cum am spus. Dar daca vrei sa mergi pe astia care iti sint mari si au si platforma, nu vad cum intr-o luna. Totusi, succes.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc pentru funda. Sper ca te vei obisnui cu tocurile si vei fi o domnisoara eleganta.

Răspuns utilizator avertizat