| Lightmeup a întrebat:

Heiii, eu am inaltimea de 1, 76m si greutatea 75 kg. cum vi s-ar parea daca as purta tocuri de 10 cm? adica sunt inalta, dar ma simt super cocotata pe ele.

8 răspunsuri:
| pcris a răspuns:

Acu depinde si langa cine vei merge pe tocuri...winking

| DimLight a răspuns:

E ok doar ca o sa fii mai inalta decat media barbatilor... si ai grija la coloana o sa iti rupi picioarele si o sa iti strici coloana daca le folosesti excesiv

| IonutAxi a răspuns:

O sa arati ca un fel de girafa.

| Deyutza1039 a răspuns:

Poi si mama tot atat de inalta e si are tocuri de 10 cm si e super adica arata foarte bine si cum au spus si ceilalti nu conteaza cum arati daca te simti bina in pielea ta. Deci... funda?

| doinitza94 a răspuns:

Bună!
Eu cred ca orice femeie este superba daca e pe tocuri.Tocurile reprezinta feminitatea,te face sa arati mai zvelta,mai atragatoare,ba chiar mai sexy!
Aici mai conteaza daca poti merge bine si frumos pe tocuri... daca nu, mai bine opteaza pentru incaltamintea pe talpa dreapta.

Sfatul meu este sa mergi cu capul sus, ferm si elegant, indiferent daca esti sau nu pe tocuri, indiferent de inaltimea si greutatea ta! Bafta! happy

| GeorgianaEuu a răspuns:

Nu conteaza cat de inalta esti(pe tocuri sau nu). Trebuie sa te simti tu bine in pielea ta si sa nu iti pese daca cineva comenteaza. Daca cineva te va barfi, arata-le ca nu iti pasa, ignorandu-i.
PSbig grinaca tu te simti bine in pielea ta, nu conteaza cum te inmbraci si cum te incalti.

| paulica2003 a răspuns:

Nu cont ca ai 1.76 tongue Bianca Dragusanu are 1.82 si inca poarta tocuri de 15 cm big grin daca iti plac si areti bine... de ce nu?

| CrazyLoop55 a răspuns:

Nu trebuie sa te simti cocotata deoarece sunt si alte fete care poarta tocuri ma mari de cat ale tale adica varmea: poarta tocuri de 20cm si nu sa simte cocotata deci nu trebuie sa te simti asa ...deoarece fetele sunt frumoase si n-au pentru ce sa se simta cocotate...