| Pink Panther a întrebat:

Fetelor ce pot face pentru a parea mai inalta (in afara de a purta tocuri)?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| pinkiepie a răspuns:

Puneti in evidenta picioarele

Răspuns utilizator avertizat
| deia_9483 a răspuns:

Pantaloni cu dungi foarte subtiri, eu am o pereche de colanti-pantaloni gri cu dungi albe foarte foarte subtiri si toata lumea mi. a zis ca par mai inalta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pozitia corpului e foarte importanta. spatele drept, umerii trasi si barbia sus. eventual vara poarta tricouri in dungi verticale( care te fac si mai supla). si ca sa maschezi inaltimea poti purta pe cap (cornite... tot felul` de traznai). nu`ti masca gatul printr`un fular sau esarfe groase, deoarece pierzi din inaltime. lanturi si esarfe discrete care sa nu acopre gatul in totalitate.:* succes!