| kyty_2929 a întrebat:

Heiii TPU joi vin in Bucuresti si vreau sa -mi cumpar incaltaminte exact ca asta http://www.google.ro/......tp?/imgres
din ce magazine o pot cumparaaa? :|

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din Sir

| Laura927 a răspuns:

Nici cea mai mica idee, dar sunt super super, cred ca sunt ft scumpi, ma gandesc ca la mall gasesti magazine scumpe de incaltari.
Succes la cautari.

| kyty_2929 explică (pentru Laura927):

Nu conteaza pretul ...vin in Romania joi si vreau neaparat sa imi cumpar straight face un nume de magazin mai exact pentru ca nu am prea mult timp la dispozitie

| Laura927 a răspuns (pentru kyty_2929):

Nu stiu ce malluri sunt in Bucuresti, nu sunt in Romania de ft mult timp, dar eu cred ca ii poti gasi doar intr-un mall pentru ca sunt ft scumpi, magazinele scumpe stau in malluri. daca iti gasesti zi-mi si mie pls.happy

| Alexa843 a răspuns:

Ii comanzi de pe site-ul asta care l-ai pus.