| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre parfumurile de la avon parisian chic si today tomorrow always?

5 răspunsuri:
| shainitainii a răspuns:

Miros bine dar nu persista.

| Loryb a răspuns:

Incearca mai intai niste mostre, este important sa tii cont de faptul ca parfumul miroase diferit in contact cu diferite tipuri de piele, iar mirosul pe care il simtim atunci cand pulverizam un parfum in aer sau pe o bucata de hartie, nu este acelasi cu cel de pe piele:
http://produse-avon.blogspot.ro/......seara.html

| Rony23 a răspuns:

Sa le mananci pe chita cu usturoi nu alta

| bombonika1799 a răspuns:

Today tomorrow always este preferatul meu..are un miros floral, dulceag, proaspat dar foarte elegant..il ador, iar pentru primavara este perfect

| AlCaponePaRaZiTu a răspuns:

Parisian chic este un parfum frantuzesc cu note elegante de zmeura neagra si iasomie... se potriveste femeii senzuale.

face parte categorie florale... frezie, trandafir si mosc. se potriveste foarte bine unei femei indraznete, sigure pe ea si pasionala in acelasi timp.