| catalinnnna a întrebat:

Heiiii stie cineva pentru ce sunt bentitele celea din material ca niste masti pentru ochi? multe fete dorm cu ele? la ce ajuta ele?

4 răspunsuri:
| Ramo80 a răspuns:

Sa nu te deranjeze lumina, asta e motivul. :*

Răspuns utilizator avertizat
| eucumine010 a răspuns:

Sunt persoane pe care le deranjeaza orice sursa de lumina, asa ca isi pun alea pe ochi. Mai sunt bentite din alea si cu gel, pentru relaxare. etc

| AngelforAll a răspuns:

Pai,acele masti au multe "folosuri". Adica ajuta la relaxare, la combatera ridurilor, si a cearcanelor in fin enustiu daca e si cazul ca o fata cu varsta cuprinsa intre 12-15 ani au nevoie de asa ceva.