| αnny a întrebat:

Heiiiii. Ce haine sunt potrivite la 12-15 grade? Dau fundits`a!

Răspuns Câştigător
| antonia2111 a răspuns:

Pai poti sa porti niste blugi un tricou sau o bluza tare si daca pui un tricou un bolerou pe deasupra sau o bluza de trenig asa mai frumoasa stii tu cum si daca pui o bluza poti sa nu mai pui nimic deasupra da sa ai crija ca poti sa racesti!

2 răspunsuri:
| PriVaTeLim3 a răspuns:

Pai..depinde daca esti mai friguroasa recomand sa-ti iei o bluzita, blugi si o jacheta daca esti mai calduroasa poti sa mergi in tricou sh blugi...parerea meawinking

| DarkBogdan90 a răspuns:

Daca vrei sa te imbraci cool ia-ti ceva scurt si o pereche de tocuri asortate cu o esarfa
daca vrei sa-l faci gelos pe prietenul tau sau daca vr prieten am divulgat informatii. Te costa o funda