| alexalexa2000 a întrebat:

Helaaau TPU.Nu stiu cum sa imi fac parul in prima zi de scoala. Puteti sa imi dati niste link-uri cu tutoriale?

10 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Poţi să-l prinzi într-o coadă de cal şi să alegi o cămaşa albă, pantaloni pot fi de oricare: denim, albi-negri sau coloraţi.

| WeAreSmart a răspuns:

Prima zi de scoala? la voi in Romania scoala incepe pe 15 septembrie?

| Blackyuu a răspuns (pentru WeAreSmart):

16 septembrie.

| WeAreSmart a răspuns (pentru Blackyuu):

Si cand se termina?

| MadddieLovesYaBabe a răspuns:

O coada impletita pe-o parte, in spate, spic, un coc lejer impletit simplu sau rasucit, coada de cal intoarsa, normala, sus jos, par pe spate drept, ondulat, natural. Funda?

| xCristina2000x a răspuns:

Poti sa il ai (daca il ai lung) desfacut sau coada (impletita cum vrei ) poti sa ai parul cret daca il ai drept sau spic sau coc coadaintr- o parte, cu clama asa imi fac eu parul la scoala vei vedea mai multe poze aici: https://www.google.ro/......ps?/search
Sper ca te-am ajutat! o:-);)

| Elibrave3 a răspuns:

Daca ai parul lung poti sa faci in codite, coc sau spic de grau. Sper sa-ti fie in ajutor.