| EuTuSiNimeniAltcineVa a întrebat:

Hellllllloooooo lume! Ce faceti? Funda! Ador buclele lui Taylor Swift si as vrea sa le am si eu de revelion! Cum pot sa le fac fiindca am incercat si cu placa,ondulatorul si cu bigudiurile si nu am reusit sa obtin ce am vrut! Daca ati incercat sau ati vrea spuneti-mi va rog ce as putea face sa am parul ca al ei, macar in seara de revelion! Multumesc tuturor si Sarbatori Fericite!

5 răspunsuri:
| AmanoYuno a răspuns:

Foloseste moate.
ia o fasie de material infasur-o in ziar si infasura-ti pe ea parul si innoad-o sus:*

| Lora1 a răspuns:

Si eu il am facut bucle si le-am pus pe moate happy iei o suvita de par si o invarti pe materialu pana ajung la radacina si apoi ii faci un nod happy stai cu ele 2 ore in cap si dupa le dai drumul usor happy se vezi ce dragute sunt dar sa uzi inainte suvita cu apawinking

| Andreea9595 a răspuns:

Scria intr-o revista ca daca iti faci pe parul ud 3 codite mari impletite din totul parul o sa obtii onduleuri ca ale lui Miley Cyrus (cum le avea in trecut). Ca sa le obtii ca ale lui Taylor Swift ai putea incerca 5 codite. Mult noroc!