| Yamira14 a întrebat:

Hello. A facut cineva epilare definitiva in Oradea? Ati putea sa recomandati un salon sau cabinet?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Din pacate (nu-mi place ca uneori da raspunsuri tampite si le sustine. Daca ii argumentezi contra te blocheaza. Asa am patit eu.) Violleta2022 are dreptate. Nu exista epilare definitiva. Asta este o chestie de marketing si, desi avem o lege impotriva miciunii prin reclama, statul roman este in disolutie si nu ia masuri.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista epilare definitiva! asta este o mare minciuna ca sa iti ia banii pe tratamente cu laser care sunt eficiente doar aatat vreme cat le faci, fiindca imedita cum opresti tratamnetul...parul reapare.

Am trecut prin gramezi de sedinte si eu si prietenele mele si copii mei si dupa 1 an de zile parul a crescut la loc, la fel de des si mare cum crestea inainte.
Din pacate parul NU se poate elimina definitiv deoarece el creste hormonal pana la batranete, cand incetineste procesul de crestere, dar de oprit nu se va opri niciodata!