| alexandraa084 a întrebat:

Hello, a incercat cineva parfumuri arabesti? Am auzit ca sunt foarte persistente pentru pretul lor (variaza intre 80-150 sau mai mult). Daca da, imi puteti recomanda niste arome (pentru mine as vrea ceva dulce, floral sau cu vanilie, pentru barbati ceva fresh de vara) si mai multe site-uri de unde as putea cumpara? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Eu nu am experiente placute cu ele, sunt slabe calitativ

| dullcat a răspuns:

Buna.Si-a cumparat mama de la un stand din mall (laudat de vanzatoare ca fiind chipurile un dupe pentru nu stiu ce nume de firma) si ce a probat in magazin a persistat in geanta si pe haine, era super ok, insa surpriza....Cand a cumparat sticluta si s-a parfumat n-a mai persistat la fel, plus ca s-a deteriorat capacul foarte repede, iar in unele momente pulverizatorul nici nu doreste sa mai mearga cand este apasat.Deci ai grija ca nu tot ce zboara se mananca. laughing

| OxyAliA a răspuns:

Parfumul arăbesc Fasio Musk Al Ward, Damă. Îl recomand!