| anonim_4396 a întrebat:

Hello
Are cineva trusa asta de farduri? As vrea sa dau comanda,dar nu stiu daca sunt bune.O fi de calitate sau fardurile "curg"?
Help, please;;)
http://www.groupon.ro/......ic/8624492

Răspuns Câştigător
| oo4099 a răspuns:

Acest tip de palete sunt folosite de majoritatea fetelor de pe youtube.Sunt asemanatoare cu cele coastal scents doar ca sunt produse de alte firme.
Despre paleta aceasta nu stiu nimic, dar despre cele coastal scents stiu ca sunt foarte laudate si cumparate. Oricum dupa cum arata par identice.Pastilele de fard mi se par micute, dar stiu ca sunt foarte pigmentate si poti sa realizezi aproape orice machiaj cu ele.
Fardurile nu"curg" daca folosesti un primer bun cum ar fi cel de la urban decay, daca totusi ti se pare scump il poti incerca pe cel de la e.l.f.(8 lei). Primerele ajuta ca fardurile sa fie mai intense si sa dureze mai mult.Ai putea folosi, in caz ca nu ai sau nu vrei sa cumperi in primer, un fard cremos ca baza pentru ca fardul pulbere va face priza cu cel crema.
Sper ca te-am ajutat