| UndergroundFolklore a întrebat:

Hey...mi-am comandat trusa aceasta de farduri + pensule http://www.okazii.ro/......a131408157 cica "MAC". Evident,stiu foarte bine ca nu-s originale...dar ma intreb daca e buna de ceva, totusi.A comandat cineva trusa asta sau truse asemanatoare? A fost ok "afacerea"?

4 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Acum un an mi-am luat trusa asemanatoare. Cica Fraulein. Sunt destul de bune dar mi-am luat teapa pentru ca acuma am vazut asa trusa cu 55 lei. Si eu am dat 100 lei + o trusa de pensule.
Sunt truse luate din targuri daca stai in Buc sigur ai auzit de Dragonul Rou si Europa. Eh de acolo le iau si le dau la pret dublu.

| SaschaM a răspuns:

Parerile sunt impartite. Am auzit fete carora le place, fete carora nu. Si eu am avut ceva de genul - unele culori sunt pigmentate, de obicei cele sidefate, altele sunt prafoase si greu de aplicat (cele mate). Pana la urma i-am dat-o unei prietene.

| Cudeea a răspuns:

O prietena a comandat ceva asemanator si e destul de multumita de calitatea paletei. Adica culorile sunt pigmentate si tin destul de mult de-a lungul zilei.Deci eu zic ca sunt ok, chiar daca nu sunt originale.

| assi a răspuns:

Eu am trusa de machiaj si in nici un caz nu este de la maclaughing de culori sunt destul de multumita intr-adevar sunt putine (foarte putine) care nu sunt chiar atat de pigdatmentate daar in rest sunt destul de prafoase si pigmentate si apropo este o investitie foarte buna deoarece eu am dat numai pe paletuta 100 de lei...