| winterflammme a întrebat:

Hello :)

Caut o geaca de piele, marimea XS/S, stilul biker/motor neagra bineinteles. Nu stie cineva un magazin online sau un blog, eventual un site de socializare sau chiar o persoana care vinde asa ceva? Marimea mea gasesc foarte greu, toate marimile sunt foarte mari, si daca gasesc chiar si un S si acele e foarte larg, mai ales la maini (cred ca majoritatea gecilor de genul sunt de barbati sau model universal unde un S e echivalent cu M/L)
Oricum, eu caut o geaca de genul mulata, pe corp, feminina.

Va rog frumos daca stiti ceva sa ma anuntati, am gasit si eu pe un blog al unei fete geaca asa dar din pacate a vandat-o, am vazut-o prea tarziu.

Multumesc

Modelul este acesta : http://2.bp.blogspot.com/......%2B025.jpg

1 răspuns:
| FucktheSystem a răspuns:

Eu am vazut ecva semanator pe www.gotica.ro dar nu era din piele, si da aveau si s. Totui sa te uiti pe site ca poate au si din piele.