| winterflammme a întrebat:

Hello happy
Nu stie cineva un site/blog unde pot gasi o geaca de piele neagra, stil biker/motor, cropped, marimea XS/S? Caut de multa vreme asa ceva, gasesc destul de multe oferte dar marimea mea niciunde, am cumparat recent o geaca de piele stil motor dar imi este foarte larga.
Caut ceva mulat, care cade frumos in talie si peste bust. Am gasit pe un blog exact ce caut dar persoana respectiva vanduse deja geaca sad.

Va multumesc frumos.

2 răspunsuri:
| cristiangbr46 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/haine-online.html
Sunt foarte bune, vei fi multumit

Sper sa iti placa

| Killer_4715 a răspuns:

Stiu un site WWW.hainetari.Ro