| andrutski a întrebat:

Hello! :*
Ce parere aveti despre cremele de faţă in general? Stiti vreo crema-minune care sa faca tenul mat si frumos?
Am vazut o reclama la TV care mi-a atras atentia, la crema Nivea Natural Beauty. Nu stiu cat de mult ajuta, dar pare tentant laughing. Care dintre voi a folosit-o? Imi puteti spune daca e buna de ceva?
Multumesc frumos >big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga Andreea, reclama e una si produsul e alta, din pacate asa functioneaza marketingul in mass-media. Presupun ca ai tenul gras, de aici si dorinta ta de a avea un ten mat ( adica sa nu mai luceasca, nu?), uite iti dau un site cu produse de foarte buna calitate create special pentru tinere ca tine intre 18 si 30 de ani. Acolo exista un test pe care dupa ce-l parcurgi vei afla exact ce ti se potriveste ( cu conditia ca raspunsurile sa fie in cunostinta de cauza), iar pentru preturi te pot ajuta eu. www.beautycycle.ro

5 răspunsuri:
| AidaAmaranta a răspuns:

Buna!
Cremele de fata nu's sanatoase deloc! Mie sincer ultima data cand am incercat Nivea Natural Beauty mie mi-au iesit ceva puncte rosii pe parte stanga pe obraz!straight face...crede-ma ca nu e bine sa folosesti.happyoricum u esti draguta asa ca nu iti trebuie.

| aиdяaaa●• a răspuns:

Toate reclamele de la TV sunt concepute sa atraga atentia! Banuiesc ca ti s-a intamplat si tie sa vezi o reclama ceva mai interesanta, a doua zi sa mergi sa-ti iei produsul din reclama, sa folosesti acel produs si dupa cateva zile sa nu fii incantata de el si sa regreti ca l-ai cumparatstraight face
O prietena a incercat crema despre care vorbesti tu si n-a fost prea incantata. I-au aparut pete mari, rosii pe fata si a trebuit sa mearga la medicstraight face
Mi se pare buna crema de la Diorbig grinior Prestige 20+1 sau poti incerca creme din produse narurale(din plante, fructe etc.)>big grin

| lavynika a răspuns:

Iti recomand cremele care se gasesc in parfumerii.Este adevarat ca sunt mai scumpe, dar sunt mult mai bune.

| AngelaLily a răspuns:

Eu recomand cosmeticele bio-organice, desigur cele certificate sau cele fara parabeni, cum ar fi Biotenul(Elmiplant). Te poti uita pe site-uri de cosmetice nio-organicewinking Bafta!

| Lexy ♥ a răspuns:

Crema nu face tot ce promite. Nu iti uniformizeaza tenul in doi pasi si trei miscari pentru ca nu are cum nici pe termen lung. Si nici nu as folosi crema pe post de fond de ten.Nu iti face iluzii ca iti raman particule stralucitoare intreaga zi pentru ca efectul dureaza foarte putin. Sper ca te-am ajutat. kiss