| AlexiaD a întrebat:

Hello! Cum ar trebui sa ma coafez la banchet? Sa-mi intind parul sau sa-mi fac o impletitura?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Merg ambele variante dar de preferat...intinde-ti parul

| Timeea2001 a răspuns:

Daca ai parul lung si frumos poti sa-ti intinzi parul pentru ca iti va sta mult mai bine.Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Poti vedea aici,
http://www.divahair.ro/galerie-poze/coafuri/coafuri-banchet
Te pup!

| DiamondEyes a răspuns:

De obicei coafurile simple dau un aspect mai placut. Dar bine, parerea mea.

| Lorena7712 a răspuns:

Eu zic sa ti-l intinzi. E o ocazie speciala si nu cred ca impletitura ar fi coafura potrivita.
Funda?puppy dog eyes

| Shеili a răspuns:

Daca ai parul lung poti sa-ti faci o impletitura frumoasa, care ti-ar putea pune in evidenta parul lung. Daca ai parul mai scurt poti sa-ti faci bucle, care sunt i voga.

| laly10994 a răspuns:

Intinde-l or poti face niste bucle lejere happy