| Unicornlove657 a întrebat:

Hello.
Cum as putea sa ma imbrac ca sa fiu la modă?

5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Uita-te la bravo ai stil laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poţi să-ţi creezi propriul stil, poţi să fii creativ! ă şi să inventezi tu ceva.Este aşa o vorbă:Nu-i comodă, da-i la modă.

| Bradlry a răspuns:

Aici părerile sunt împărțite, sincer eu îți recomand să îți găsești stilul său, adică să te îmbraci cum te simți tu bine. Uneori sa fii la moda nu înseamnă să pui ultimele lucruri apărute pe tine sau cele mai scumpe. Trebuie doar sa fii așa cum îți place dar în același timp sa fii asortat corect

| Gabrielamaria2000 a răspuns:

Păi încerci să îți lași părul pe spate, să ai grijă de el, să te dai cu puțin rimel, creion de sprâncene (dacă e cazul), să îți iei blugi cu TALIE ÎNALTĂ și de aici e ușor ții îndoi frumos, încerci să asortezi o cămașă, o bluză, un hanorac și să îl bagi în pantaloni, iar după să pui o curea (eventual de frumusețe) gen uite eu dacă am pantaloni negri încerc să îi asort cu o bluză albă scurtă, sau cu o cămașă cu pătrățele, vara cu un tricou alb, negru, sau dacă ai blugi albaștri, încerci să pui o bluză neagră sau o bluză albastră, sunt foarte multe modele, te poți inspira pe pinterest, chiar ajută! sper că te-am ajutat

| Rainbow43 a răspuns:

Nu exista un stil "la moda". Toate stilurile sunt la moda.Depinde ce stil îți place, ce te reprezintă.Pe mine ma reprezintă stilul retro si vintage(gen blugi mom sau boyfriend cu bluze vintage, bocanci etc). Poate tie îți place sa te îmbraci elegant, sau casual.Trebuie sa te îmbraci in ceva in ce te simți tu, te simți bine.Eu nu ma pot îmbracă elegant pentru ca ma simt foarte aiurea si ciudat. Poti cauta outfits ideas pe pinterest sau sunt pe YouTube diferite video-uri cu idei de ținute.