| alinusha_3141 a întrebat:

Imi spuneti si mie cum as putea sa ma imbrac la moda? Si imagini daca se poate...Va rog frumos.

Răspuns Câştigător
| Iulia_6310 a răspuns:

Hello
gasesti mai multe modele de rochite, sandale cu platforma, balerini si pantofi colorati pe site-ul www.diva-style.ro am cumparat si eu cateva lucruri si sunt foarte dragute.

3 răspunsuri:
| ItsMyTime a răspuns:

Puneti o palaria ca a lu michel si o camasa cu o veata pe deasupra culorile sa sepotriveasc cu anotimpul. Si poarta niste skate ca te avantajeaza

| alinusha_3141 explică:

Altcineva?big grin