| anonim_4396 a întrebat:

Hello, cum pot sa imi fac bucle mari, naturale, fara placa, drot si alte creme sau mai stiu eu ce, naturale, dar nu ca cele rezultate dupa impletirea parului, sa fie maricele. Funda

Răspuns Câştigător
| lau90 a răspuns:

Http://youtu.be/BLeSKaPaUOA
Ies niste bucle tare misto.
Nu-ti ia foarte mult timp, vreo 10-15 min, si nici nu folosesti caldura. Poti dormi peste noapte asa sau poti tine bentita cateva ore. Succes!

1 răspuns:
| Hαppiηеss a răspuns:

Poti incerca cu o perie mica rotunda si cu uscatorul.
Dureaza ceva dar daca nu ai un par foarte pretentios buclele o sa-ti reziste pana la urmatoarea spalare.