| L3XxA a întrebat:

Hello big grin am si eu o apasare waiting de ce doamne iarta-ma poarta aproape toate fetele UGGS, Guggs cum sor numi gizme din astea de eschimosh ca la moda nu pot sa le zic, dupa mine cizmele alea nau stil zici ca sunt unflate cu pompa pe dinauntru rolling on the floor se poarta doar pentru ca este la "moda" rolling eyesastept parerea voastra despre cizmele aleawinking

Răspuns Câştigător
| Genesis29 a răspuns:

Eu am imprumutat de la colega mea intr-o pauza una si sunt confortabile, tin caldura si nu mi se par asa de urate.

13 răspunsuri:
| TąNyą a răspuns:

Zuzy bănuiesc că şi tu eşti una dintre fetele la modă care calcă strâmb cu ele şi îşi deformează picioru te-ai uitat cumva cum araţi cu ele în picioare după o perioadă de purtat? că se duce dracu' călcâiu?

dar e modă dragă ce să zic.
TaNya.

| Zuzy a răspuns:

Sunt ft la moda. daca nu te documentezi nu comenta;)...
Fiecare cu gustu` lui. eu am 2 perechi de UGG australia( asa se scrie corect ) si sunt ft avantajoase. sunt calduroase, comode si se pot purta mai cu orice;)...
Daca alea nu au stil inseamna ca u te imbraci... ma abtin:d.
Au aparut anul` trecut in trend si se mentin si iarna asta deci nu mai comenta daca nu iti plac nu ai dc sa deschizi un subiect pentru ca existe ft multe fete carora le plac;)...
Nu poti sa te caci in gustu` omului;)...
App... vezi ca gramatica ta lasa de dorit;)
http://www.perfecte.ro/......-2010.html

http://www.evaclub.ro/......iarna-2010
http://www.crapattack.org/......arna-2010/

| Zuzy a răspuns:

Fah.
****i natzia de pitipoanca obeza care isi arata sanii p net.
dupa ce ca esti impertinenta.dobitoaca si tzaranca din fundu` tzarii mai ai si tupeu sa vb.
Arfista matii si a lu tactu. daca nu iti poti permite niste cizme de 100-150 lei. mai ai si tupeu sa te bagi in discutiewinking.
Faaah uiatte ce mica estiphbbbbt
GRASA cu nasu mare. nu te mai baga in seama cu mine.
Lasa. te u d net ca e demult expirata faza cu K.winking
Iti doresc un drum bun in viata cu trafic ca in bucurestihappy

| Zuzy a răspuns:

Bv dixxie!
Uite si ea. are aceeasi perspectiva ca minehappy.
nu te mai lua de oricinehappy.
si ea te. a facut pitipoancawinking.
si sunt de acord cu ea.happy.
dupa corectarile ei care sunt ft bune iti poti da seama ca thinking
esti analfabeta.thinking
Am o intrebare.thinking o apasarelaughing.
esti moldoveancathinking
ardeleanca?thinking

| Zuzy a răspuns:

Io cred ca u chiar nu ai cu cine sa te bagi in seama. oh go on
hai lasa.ma ca nu am chef de.****e ca tineoh go on
chiar m.am scarbit destul...
Pa. Sa nu mai aud de tine si de nestiinta tahappy

| Zuzy a răspuns:

L.ai mancat u cat pentru intregul popor nu eu sau altii mancam ****. ci u
daca crezi ca noi mancam **** se pare ca ave ceva in comun hay pa inceteaza ca esti enervantaaa. x(

| Zuzy a răspuns:

Ai terminat?
La revedere. M.am saturat sa ma cert cu tine.
vezi. ti de viata aia a ta si asa d mizerabila...

| L3XxA explică:

Mie una tot nasoale mi se parwinking app mersi pentru jigniri cool ochelaristo nerd

| L3XxA explică:

Daki dracu cocalara deprimata ce esti ca nu sti ce spui acolo si te dai mare jmechera pe TPU dar se vede dupa fata tha ce soarta nasoala aitongue

| L3XxA explică:

Mhai zuzo mai mananci mult cct?laughing mai pastreaza si pentru mai tarziu calikowinking

| andreea32 a răspuns:

Pai ce sa zic...am si eu si vreau sa iti zic ca eu le port pentru ca sunt comode...majoritatea fetelor le poarta doar pentru ca sunt la moda
dar promblema lor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai fiecare cu gusturile lui, unii au gusturi, altii nu prea.
Eu zic ca sunt FOARTE la moda UGG-urile si se potrivesc cu orice, sunt comode, si calduroase. Cat despre design, sunt simple, ok, de diferite culori si le poti asorta cu orice etc.
Cred ca cei care le poarta chiar au gusturi, si probabil nu au fost facute pentru. pitipoance ca tine, ci pentru. cei care adora simplitatea, pentru cei cu gusturi! Corect ar fi fost: "...de ce Doamne iarta-ma, poarta aproape toate fetele UGG-uri, cum s-or numi cizmele alea de eschimosi, ca la moda nu pot sa le zic. Dupa mine cizmele alea n-au stil; zici ca sunt umflate cu pompa pe dinauntru. Se poarta doar pentru. ca sunt la "moda"..."

Sa iti mai zic ceva, nu se poarta doar pentru. ca sunt la moda, ci pentru. ca unii prefera ceva comod, simplu, in care sa se simta bina. Unora chiar le plac UGG-urile! Pa, pa!wave

| Gabriela2010 a răspuns:

Sincera sa fiu mie numi plac! Le poarta ca sa arate ca sunt in pas cu moda si sa se dee mari!laughing