| BountyLoverXD a întrebat:

Hello! Daca v-ati comandat vreodata haine de aici http://www.wholesale-dress.net/ imi spuneti va rog detalii? Adica cat costa transportul in Romania, si nu inteleg pretul in US, cati lei face un US? cumva 3, 3? Pentru ca daca un US ii 3, 3, atunci hainele alea sunt prea iefitne si faine ca sa fie adevarat! :O

2 răspunsuri:
| Bubutita a răspuns:

Nu merita, o fi hainele mai ieftine dar transportul e prea scump.:*

| BlackBubbleGum a răspuns:

1 U.S. $ = 3, 42 lei, dar transportul e costisitor. Daca haina aceea vine din Romania prin FanCurier transportul e 12 lei...dar daca e din alta tara... Ex: Germania, transportul poate ajunge pana la 50-60 lei.Ai grija ce cumperi tongue