| anonim_4396 a întrebat:

Si-o achizitonat cineva haine de pe www.wholesale-dress.net? As dori sa-mi spuneti cat costa transportul si care sunt modalitatile de plata :) Funda

Răspuns Câştigător
| popeasca a răspuns:

Livrarea difera, depinde cu ce firma de curierat iti trimit. Ai aici lista firmelor. Dai click pe ele si iti apar tarifele: http://www.wholesale-dress.net/shipping-ac17

Modalitatile de plata sint: card, paypal si transfer western union. Ai jos pe site toate cardurile acceptate.
Funda? :)

1 răspuns:
| popeasca a răspuns:

Scuze, pe langa card, paypal si transfer western union mai era si transfer bancar (a patra modalitate de plata).