| Alexandra_Alex_1997 a întrebat:

HELLO! Dati-mi si mie o reteta concreta prin care pot sa ma ingras si nu vreau raspunsuri gen esti frumoasa asa cum esti sau ai sa te ingrasi mai tarziu, vreau sa ma ingras in vara asta cat se poate si daca puteti sa imi spuneti in reteta concret ce sa mananc si cand si cat si nu produse de aceasta care sunt imposibile de gasit ..mancare care are orice persoana..mersi dau FUNDOI puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Mirela77 a răspuns:

Daca ai incercat deja diete alimentare si nu a functionat inseamna ca ai o problema hormonala.Consulta un medic ca sa iei pastile cu hormoni.

| gIiiIolil a răspuns:

Pai, eu am exact opusul problemei tale laughing, eu trebuie neaparat sa slabesc ( din motive de sanatate), acum vreo doua zile cautam pe TPU raspunsuri la intrebare mea : Cum pot slabi? Si am vazut ca anumite alimente te ajuta, ai bine tu nu ar trebui sa le consumi daca vrei sa te ingrasi : ardei iute, cereale integrale si de asemenea poti manca o felie de paine cu slanina pe zi, nu mai mult ca s-ar putea sa te doara burta daca ai stomacul mai sensibil, verisoara mea a patit-o happy