| rosesonfire a întrebat:

Hello. Dau funda!
Stiti cumva daca exista in Bucuresti benzi pentru albirea dintilor la un pret rezonabil ( 30-40 lei)?( Nu ma refer la Crest Whitening)

Răspuns Câştigător
| georgyanna22 a răspuns:

Da exista. intreaba la o farmacie sau vorbeste cu un medic dentist pe net sunt multi care au bloguri si te poti interesa.pretul si tot ce vrei

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutari, ti-as spune sa iti face un detartraj la o clinica mai specializata nu la toate "clinicile extrem de bune" sau la cabinet stomatolog dar tot asa bun.