| BountyLoverXD a întrebat:

Hello everybody! Curand voi merge cu clasa mea sa facem poze pentru album de clasa opta, cred ca pe malul crisului, cu multe frunze de toamna in profil big grin. Dati-mi niste idei incendiare de poze, adica nu pozitie, ci de exemplu o idee: sa fac poza cu rama de tablou sau o poza cand citesc, dati-mi orice idei va vin (care includ obiecte sau orice fain)! Orice idee stralucita! Cele mai multe idei faine primesc fundita! P.S.: Cum sa-mi fac parul, ondulat sua drept ca liniarul? avand in vedere ca in total vom face mai multe sedinte fot si la primavara... deci?

1 răspuns:
| LoLyCa a răspuns:

-poti face cu o carte in mana stand rezemata de un copac iar in lateralul tau sa se vada apa aia.laughing
-poti face cu o rama de tablou pe care o tii cu mainile si sa iasa fata ta :*
-poti face cu frunzelee sa iesi in evidenta si tu si frunzelee
-poti sa mergi la apa ..sii bagaduti mainile in apa sa arunci apa in sus astfel incat sa se vada stropii in aer [sper ca ai inteles]