| Dorina9 a întrebat:

Hello! fetele din ploiesti spuneti-mi si mie va rog un salon de epilare si cam ce preturi au? fundabig grin :*:*:*:*mersi

Răspuns Câştigător
| Katoky a răspuns:

Epilare-cu-Ceara Salon Ploiesti Prahova

Nume Salon Infrumusetare (+ detalii) Servicii / Facilitati / Dotari
1. Lady\\
Str. Mihai Eminescu, nr. 27, Ploiesti, Prahova Coafura, Coafura Mirese, Cosmetica, Frizerie, Infrumusetare, Manichiura, Masaj Anticelulitic, Masaj Relaxare, Remodelare Corporala,

2. Ell\'ektra
Str. Cuza Voda, nr. 5, Parter, Ploiesti, Prahova Infrumusetare, Masaj Anticelulitic, Masaj Relaxare, Remodelare Corporala, SPA,

4. cocostudio.ro
gheorghe doja, numar 138, Ploiesti, Prahova Bronzare, Coafura, Coafura Mirese, Cosmetica, Epilare Definitiva, Frizerie, Infrumusetare, Manichiura, Masaj Anticelulitic, Masaj Relaxare, Remodelare Corporala, SPA,
5. REBELLE
alexandru odobescu nr 10, Ploiesti, Prahova
10% reducere
Coafura, Coafura Mirese, Cosmetica, Frizerie, Infrumusetare, Manichiura, Masaj Anticelulitic, Masaj Relaxare,
6. bluette
strada elena doamna nr. 4, Ploiesti, Prahova
10% reducere
Bronzare, Coafura, Coafura Mirese, Cosmetica, Epilare Definitiva, Frizerie, Infrumusetare, Manichiura, Masaj Anticelulitic, Masaj Relaxare, Remodelare Corporala, SPA,
7. Lady R Studio
Str Aurel Vlaicu Nr 9 ( Langa Administratia Financiara), Ploiesti, Prahova Coafura, Coafura Mirese, Cosmetica, Infrumusetare, Manichiura, Masaj Anticelulitic, Masaj Relaxare, Remodelare Corporala