| Ramonika_5243 a întrebat:

Hello!kiss Peste doua saptamani plec la mare si as vrea sa imi comand un costum de baie de pe net.Imi puteti da cateva site-uri, dar sa aiba niste preturi accesibile?big grin Fundita pentru cele mai bunekiss

Răspuns Câştigător
| GaBrYeLa18 a răspuns:

Buna! poti gasi modele interesante pe site-ul revistei bon prix, otto, dar acestea vin greu, asa ca mai bine mergi in sun plaza si ai o gama variata de costume de baie la pull and bear,zara,pimkie, promod, traditarius multe. Sper sa-ti gasesti si iti urez distractie placuta la mare!

3 răspunsuri:
| ana1626 a răspuns:

Eu iti recomand sa nu comanzi de pe net pentru. ca s-ar putea sa nu iti placa materialul,, sa nu iti vina bine si multe altele mai bine te duci in magazin sa vazi ce si cum... Oricum faci cum vrei. Distractie placuta!