| anonim_4396 a întrebat:

Hello, spuneti-mi si mie un site care vinde parfumuri originale ieftine pe care l-ati incercat si ati fost multumiti. Tkx

4 răspunsuri:
| Flavius90 a răspuns:

Am eu un parfum. traznet.adica super fain.laulent ralph-pool... super bun. ala negrubig grin dam funda

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.esentialcare.ro

| lhasa a răspuns:

Eu mi-am luat cu 99 lei un bvlgari omnia de la Fasionup asta http://www.fasionup.ro/parfum-bvlgari-omnia-amethyste-edt-25-ml.html. A durat vreo 3-4 zile insa a fost muult mai ieftin decat in magazin