| AriaOcazionalGigel a întrebat:

Hello, stie careva ce lentile de contact poarta Marilu Dobrescu? Sau stiti ceva lentile de contact colorate care par naturale? Dau funda

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lentilele de contact colorate, sunt cam la fel, o sa se vada indiferent de cat de scumpe sunt lentilele, Pupila ta se dilata si se contracta in functie de marime.
La lumina, se va vedea, pentru ca pupila se micsoreaza, si atunci ramane cam 1mm 2mm distanta, si o sa se se vada si culoarea ochiului, naturala. Mai ales in poze o sa se vada happy

| Andreeush a răspuns:

Lentilele colorate mereu vor iesi în evidență, indiferent de culoare.
Dacă vrei sa îți pui lentile doar pentru că ți se pare la modă iti recomand să nu o faci. Îți dăunează ochilor.
Dacă ai probleme cu vederea poartă ochelari.

| AriaOcazionalGigel explică (pentru Andreeush):

Port lentile de un an jumatate si le luam tot timpul de pe freshlook dar deja nu mai imi plac atat de mult deoarece se vad cam fake... merci oricum