| TestoasaRoz a întrebat:

Hello! Stie cineva un magazin de unde imi pot cumpara oja de orice culoare din ploiesti? Ms muuuuuult :* :*

Răspuns Câştigător
| Anonimusss a răspuns:

Esti din Ploiesti?:O in sfarsit gasesc pe cineva din acelasi oras cu minebig grin
pai gasesti la orice colt de strada ojawinking dar poti incerca la Winmark sau la Omnia(parter) unde au din acelea pentru parwinking

sper ca te-am ajutat

3 răspunsuri:
| TestoasaRoz explică:

Da, sunt din Ploiesti.big grin Stiu ca se gasesc peste tot dar am incercat de la un magazin mai vechi si era o porcarie. Nici macar culoare nu mai avea saraca. De atunci m-am invatat minte laughing.

| TestoasaRoz explică:

Ms ploiestenilor tongue >big grin

| girl12 a răspuns:

Si eu sunt din ploiesti.incearca si in pasajul spre omnia